פּרוֹייקטים

חוף הים בתל אביב ממשיך להוות מוקד משיכה ליזמים.

חוף הים בתל אביב ממשיך להוות מוקד משיכה ליזמים.

חוף הים בתל אביב ממשיך להוות מוקד משיכה ליזמים.
מאחורי מגדל האופרה בתל אביב קיים בניין ישן בן שתי קומות שמיועד להריסה, ובמקומו יוקם פרויקט בוטיק שיכלול 14 דירות יוקרה וקומת מסחר.

בקומה הראשונה מתוכננת דירת גן עם חצר;
בקומות 2-3 יהיו 3 דירות בכל קומה, בשטח של 80 מ"ר כ"א;
בקומות 5-4 יהיו שתי דירות בכל קומה, בשטח של 120 מ"ר לדירה. בקומה השישית דירה של 120 מ"ר, וכן פנטהאוז-דופלקס בשטח של 200 מ"ר, עם מרפסת בגודל של 150 מ"ר הכוללת בריכת שחייה.

עד כה נמכרו בפרויקט 8 דירות במחיר ממוצע של 4.6 מיליון שקל לדירה. הדירות שנותרו מוצעות ב-50 אלף שקל למ"ר, והפנטהאוז בכ-70 אלף שקל למטר.

אשמח לענות על שאלות נוספות ולעמוד לרשותכם.

בברכה- מגדלי ישראל
ייזום עסקי נדל"ן ושיווק פרויקטים
מגרשים עסקים וייעוץ פיננסי
רח' בלפור 138 בת ים, טל' 03-5515880
נייד : 052-5427575


סוג העסקה:*
שם שלך:*
יישוב:
e-mail שלך:*
טלפון שלך*:
הערות נוספות:
קוד אבטחה:* לרענן

* - חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית.

מגדלי ישראל בת ים בלפור 138
ליצור קשר עם סוכן.
להשאיר בקשת רכישה או השכרה.
כתבות
דירות להשכרה בטיילת בת ים דירות להשכרה בטיילת בת ים אם לגור בבת ים אז כבר בטיילת, וזאת על מנת לנצל בצורה המרבית את כל הטוב שיש לעיר בת ים להציע.
דירות להשכרה עמידר בת ים דירות להשכרה עמידר בת ים היום ניתן להשכיר דירות של עמידר, כל שיש לעשות הוא לפנות אלינו ולתת לצוות המיומן שלנו לאפשר גם לכם לשכור דירה שכזו.
דירות להשכרה במלון מרקיור בת ים דירות להשכרה במלון מרקיור בת ים רוצים להשכיר דירה ולהרגיש במלון? רוצים להשכיר דירה ולהימנע מלרהט אותה? רוצים להשכיר דירה ולהשקיף לים? כל זה אפשרי, פשוט פנו אלינו!
דירות להשכרה בבת ים לתקופות קצרות דירות להשכרה בבת ים לתקופות קצרות חיפשתם אך לא ידעתם שקיים? היום ניתן להשכיר דירה בבת ים לתקופה קצרה וללא צורך להתחייב לשנת שכירות. ניתן לשהות בעיר זמנית ובמקביל להרגיש בבית!
מגדל הים בת ים קבוצת רכישה מגדל הים בת ים קבוצת רכישה אם אתם חפצים לגור בבת ים בדירה חדשה אך במחיר שפוי, דעו שזה אפשרי וזאת הודות לקבוצת הרכישה בפרויקט מגדל הים.
שערי חליפין יציגים