פּרוֹייקטים

מגדלי היוקרה "פארק הים" בבת-ים

מגדלי היוקרה "פארק הים" בבת-ים

הזדמנות אחרונה להצטרף להצלחה! 

בימים אלו אנו הולכים ומשלימים את הליכי ההרשמה למגדלי היוקרה DavidSea בשכונה החדשה "פארק הים" בבת-ים, אחד מהפרויקטים המסקרנים והאטרקטיביים ביותר במתחם בת ים החדשה. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מורחב אודות פרויקט DavidSea, שהינו במסגרת קבוצת רכישה המנוהלת על ידי קבוצת דוידסון החזקות וצוות השיווק ויועצי הנדל"ן מגדלי ישראל.

על המיקום 

פרויקט DavidSea היוקרתי והמסקרן ההולך ומתגבש בימים אלו במסגרת קבוצת רכישה, ובשיווק משותף של סוכנת הנדל"ן-מגדלי ישראל, עתיד להיבנות באזור המכונה: בת ים החדשה. אזור זה נמצא במרחק של מטרים ספורים מחוף הים, קו ראשון לים, והוא מהווה כיום את אחד מאזורי הנדל"ן המבוקשים ביותר ברצועת החוף של העיר. תכנית הפיתוח האזורית של המתחם היא ביוזמתה של עיריית בת- ים, ובנוסף לפארק ירוק ורחב ידיים העתיד להיות מוקם אל מול הפרויקט, האזור כולו עתיד לאכלס מוסדות ציבור כגון: גני ילדים, בתי ספר, מרכזים קהילתיים מכללה ועוד. התכנון הקפדני של האזור יאפשר גם לכם ליהנות מאחד ממתחמי המגורים והמסחר המודרניים ביותר באזור גוש דן. מתחם העתיד, של העיר בת ים נמצא בתנופת פיתוח ובנייה מתמדת, דבר המאפשר לכם ליהנות מסביבת המגורים הכי אטרקטיבית בגוש דן! 

על הפרויקט 

פרויקט DavidSea  הינו מגדל מודרני ויוקרתי בן 38 קומות המשלב בתוכו קומות עליונות המיועדות לצרכי מגורים, תוכלו ליהנות מ-140 דירות מגורים יוקרתיות הכוללות: 
* דירות יוקרה 3 , 4 ו- 5 חדרים 
* דירות מיני פנטהאוז 
* דירות פנטהאוז 

בכל אחת מדירות הפרויקט עומדת לרשותכם מרפסת נוף גדולת ממדים המשקיפה ישר לנופיה המרהיבים של רצועת החוף, והמאפשרת לכם ליהנות מנופי הפארק הירוק, העתיד לעטוף את המגדל מכל כיוון. כאחד ממגדלי היוקרה המרשימים ביותר בבת- ים, פרויקטDavidSea יעמיד לרשותכם את איכות החיים האקסקלוסיבית ביותר בעיר, ובין יתר מתקני היוקרה והפינוק העתידים לעמוד לרשות דיירי המגדל תמצאו:

·         לובי כניסה מפואר ויוקרתי בחלל כפול
·         חדר דיירים
·         קומת טרקלין עסקים
·         מחסן פרטי
·         חניה תת קרקעית  
 
פרויקט DavidSea – ההצעה הכי אטרקטיבית בעיר! 

DavidSea הינו פרויקט מגורים מודרני ויוקרתי המהווה את אחת מהצעות הנדל"ן האטרקטיביות ביותר בעיר. הפרויקט מיועד בין היתר לזוגות צעירים ומשפחות המעוניינות להבטיח לעצמן את דירת החלומות באחד מהפרויקטים הכי מרשימים העתידים להיבנות בעיר במהלך השנים הקרובות. 

כיום, לאור ביטולו של "חוק מע"מ אפס”, ההצטרפות לקבוצת רכישה ממשיכה להוות את האלטרנטיבה לרכישה אידיאלית ביותר לרכישת דירות בענף הנדל"ן. בפרויקט DavidSea תוכלו ליהנות ממחירים שוברי שוק המאפשרים לכם ליהנות מדירות יוקרה חלומיות במחירים הנמוכים באופן משמעותי ממחירי הנדל"ן המקובלים בישראל.

החל מ-1,365,000 ש"ח! 30% פחות ממחירי השוק!!

מגדלי ישראל- סוכנות הנדל"ן המובילה ביותר בעיר 

חברת מגדלי ישראל הינה סוכנות לשיווק נדל"ן הפועלת בענף הנדל"ן מאז שנת 1995. לאורך כל שנות פעילותה עוסקת החברה בניהול וייזום פרויקטים למגורים במסגרת ארגון קבוצות רכישה באזור המרכז בכלל וברחבי העיר בת-ים בפרט. 
שיטת הניהול והייזום של מגדלי ישראל בתחום קבוצות הרכישה מבוסס על ניסיון רב תחומי בכל היבטי הרכישה, המימון והבנייה, והיא מעמידה לרשותכם ניסיון רב שנים בתפעול קבוצות רכישה החל משלבי ההתארגנות ועד לשלבי אכלוס הפרויקט. 

כחברת שיווק המתמחה בארגון קבוצות רכישה, חברת מגדלי ישראל מעמידה לרשותכם מערכת ניהול רב מערכתית הכוללת שיתופי פעולה עם הגופים המובילים ביותר במדינת ישראל בכל הנוגע לענף הנדל"ן. 

לצורך ניהול קבוצת הרכישה בפרויקט DavidSea  קבוצת דוידסון החזקות מעמידה לרשותכם סוללת יועצים מקצועיים המלווים את חברי הקבוצה לאורך כל הדרך. בין יתר נותני השירותים עימם אנו פועלים תמצאו:
משרד עורכי דין - שלומי בן דוד בעל ניסיון עשיר בתחום ארגון וניהול קבוצות רכישה. 
משרד עורכי הדין – לוי אורגד המומחה בענייני מיסוי.
משרד האדריכלים יסקי מור סיוון אחד ממשרדי האדריכלים המובילים בתחום. 

במידה וגם אתם רוצים להבטיח לעצמכם דירת מגורים יוקרתית באחד מהפרויקטים הכי מבוקשים בעיר, זה הזמן להצטרף אלינו! 

אנחנו מזמינים גם אתכם להצטרף להצלחה ולהירשם עוד היום לקבוצת הרכישה שחבריה יוכלו ליהנות מדירת יוקרה חלומית במחיר הכי אטרקטיבי שיש!


כדי לצפות בתמונות גדולות של נדל"ן, לחץ על התמונה
פרויקט מגדל דוידסטן, פארק הים בת ים
קומות 10-18 מגורים 4-5 חדרים פארק הים
 פרויקט פארק הים בת ים, דירת 4 חדרים + מרפסת שמש 20 מ"ר
 פרויקט פארק הים בת ים, דירת 4 חדרים + מרפסת שמש 20 מ"ר
 פרויקט פארק הים בת ים, דירת 5 חדרים + מרפסת שמש 25 מ"ר
 פרויקט פארק הים בת ים, דירת 5 חדרים + מרפסת שמש 25 מ"ר
квартиры на продажу в новом проекте, Бат Ям у моря
דירות למכירה בבת ים, פרויקט חדש
סוג העסקה:*
שם שלך:*
יישוב:
e-mail שלך:*
טלפון שלך*:
הערות נוספות:
קוד אבטחה:* לרענן

* - חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית.

מגדלי ישראל בת ים בלפור 138
ליצור קשר עם סוכן.
להשאיר בקשת רכישה או השכרה.
כתבות
דירות להשכרה בטיילת בת ים דירות להשכרה בטיילת בת ים אם לגור בבת ים אז כבר בטיילת, וזאת על מנת לנצל בצורה המרבית את כל הטוב שיש לעיר בת ים להציע.
דירות להשכרה עמידר בת ים דירות להשכרה עמידר בת ים היום ניתן להשכיר דירות של עמידר, כל שיש לעשות הוא לפנות אלינו ולתת לצוות המיומן שלנו לאפשר גם לכם לשכור דירה שכזו.
דירות להשכרה במלון מרקיור בת ים דירות להשכרה במלון מרקיור בת ים רוצים להשכיר דירה ולהרגיש במלון? רוצים להשכיר דירה ולהימנע מלרהט אותה? רוצים להשכיר דירה ולהשקיף לים? כל זה אפשרי, פשוט פנו אלינו!
דירות להשכרה בבת ים לתקופות קצרות דירות להשכרה בבת ים לתקופות קצרות חיפשתם אך לא ידעתם שקיים? היום ניתן להשכיר דירה בבת ים לתקופה קצרה וללא צורך להתחייב לשנת שכירות. ניתן לשהות בעיר זמנית ובמקביל להרגיש בבית!
מגדל הים בת ים קבוצת רכישה מגדל הים בת ים קבוצת רכישה אם אתם חפצים לגור בבת ים בדירה חדשה אך במחיר שפוי, דעו שזה אפשרי וזאת הודות לקבוצת הרכישה בפרויקט מגדל הים.
שערי חליפין יציגים