פּרוֹייקטים

סי הוטל מלון דירות על חוף ים בת-ים

סי הוטל מלון דירות על חוף ים בת-ים

בימים אלו מתחולל מהפך בחוף ימה של העיר בת ים, מתוכנן פרוייקט תיירותי אשר ישנה את מפת התיירות באזור, העיר בת ים תהפוך למוקד תיירותי אזורי, אשר תתחרה בעיר תל אביב.

מתוכנן להיבנות טיילת חדשה, שלושה בתי מלון מפוארים, ובכלל זה גם מלון sea hotel, וכן אזור בילוי, הכולל מסעדות, בתי קפה, ברים ומתקני שעשועים מודרניים ומשוכללים.

מלון Sea Hotel יבנה על חוף ימה של דרום העיר בת ים ובגבול העיר ראשון לציון, ויהיה מלון ברמה של חמישה כוכבים עם מתקני איכות ופאר תואמים.

הטיילת החדשה תיצור ריביירה המשלבת בין בתי המלון החדשים לאזור הבילויים ותהפוך את האזור כולו למוקד בילוי מהאיכותיים והמפוארים הקיימים בישראל.

רכישת יחידה באזור כל כך ייחודי ואיכותי בעיר בת ים, עוד לפני הזינוק והפריחה של האזור כריביירה, לאחר סיום פיתוח האזור יעלו מחירי היחידות, למחירים גבוהים בהרבה מהנדרש כיום, ועל כן רכישת היחידה הופכת להשקעה האטרקטיבית ביותר בנדל"ן כיום בישראל.

יתר על כן עיריית בת ים מתכוונת להשקיע בפיתוח ותשתיות באזור זה עשרות מליוני ₪ בשנים הקרובות, לשם מיתוג האזור כמרכז תרבות ותיירות אשר יתחרה בעיר תל אביב ויהווה אלטרנטיבה, איכותית.

בהתאם להחלטת הועדה המקומית מיום 28.10.2009 ניתן אישור הועדה לבניית הפרוייקט.
ביום 30.08.11 התקבל היתר בניה לפרוייקט והחברה התחילה עבודות הבניה ביום 01.11.2014, סיום צפוי של הפרוייקט 11.2019

מצ"ב מסמכים על הפרוייקט - צילום אווירי, כתב הצטרפות לפרוייקט, תוכנית העמדה של המלון על המגרש, חתכי גובה של הפרוייקט, תוכנית קומה של מלון, והדמיות שונות.

יחודיות הפרוייקט הינה, בניה על חוף הים של העיר בת ים, חוף ים יוקרתי, פארק רחב היקף בצמוד למגרש לכל היחידות יהיה נוף לים, תהיה גישה ישירה וחופשית לחוף הים מתוך המלון, וכמו כן יבנו שירותים קהילתיים חדשים ומודרניים ברמה יוקרתית.


היקף ההשקעה
יחידה מסוג D בצד הצפוני או הדרומי בין הקומות 4-11 - לפי נתוני הפרוייקט, גודל היחידה הינו בשטח של כ- 32 מ"ר נטו, בגודל של 46 מ"ר ברוטו וכן מרפסת שמש בגודל של כ- 12 מ"ר.

יחידה D מחיר: 1,590,000 ₪
תנאי תשלום: בחתימת כתב הצטרפות ישולמו 100,000 ₪.
בחתימת חוזה ישולמו סך של 100,000 ₪.
לאחר מכן המשך התשלום בפריסה של כ - שנתיים בהתאם להתקדמות הבניה.
הריהוט יעוצב ע"י מעצב פנים לגימור אחיד ואכותי יעלה כ - 15,000 $.


יחידה מסוג A בצד הצפוני או בצד הדרומי בקומה 11 - לפי נתוני הפרוייקט, גודל היחידה הינו בשטח של כ- 64 מ"ר נטו, בגודל של 97 מ"ר ברוטו וכן מרפסת שמש בגודל של כ- 24 מ"ר.

יחידה A מחיר: 3,500,000 ₪
תנאי תשלום: בחתימת כתב הצטרפות ישולמו 100,000 ₪
בחתימת חוזה וקבלת היתר בניה ישולמו סך של 200,000 ₪.
לאחר מכן המשך התשלום בפריסה של כ - שנתיים בהתאם להתקדמות הבניה.
הריהוט יעוצב ע"י מעצב פנים לגימור אחיד ואכותי יעלה כ - 25,000 $.


יחידה מסוג B לכיוון מערב מקומה 26 – 4 . לפי נתוני הפרוייקט, גודל היחידה הינו בשטח של כ – 80 מ"ר נטו, ובגודל של 112 מ"ר ברוטו וכן מרפסת שמש בגודל של כ – 30 מ"ר.

יחידה B מחיר 4,100,000 ₪ מקומה 4 כל קומה תוספת 20,000 $
תנאי תשלום: בחתימת כתב הצטרפות ישולמו 100,000 ₪
בחתימת חוזה וקבלת היתר ישולמו סך של 350,000 ₪
לאחר מכן המשך התשלום בפריסה של כ - שנתיים בהתאם להתקדמות הבניה.
הריהוט יעוצב ע"י מעצב פנים לגימור אחיד ואכותי יעלה כ - 35,000 $.


תוקפה של ההצעה הנזכרת במכתב זה תקפה למשך 21 יום בלבד, ממועד מכתב זה.

לאחר קבלת יחידת הנופש ניתן יהיה לצרפה למקבץ החדרים שהמלון משכיר לאורחיו, כך שבזמנים בהם הבעלים לא משתמש ביחידתו הוא יוכל להרוויח עליה תשואה כספית גבוהה.

העיסקה מלווה מיומה הראשון, באופן צמוד ועיקבי, ע"י צוות יועצים בכיר, הכולל את משרד אדריכלים HBA , מהגדולים והנודעים בעולם בעיצוב בתי מלון, היושב בלונדון, משרד האדריכלים הישראלי פייגין ושות ,משרד עורכי דין נשיץ ברנדס מבכירי עורכי הדין המתמחים בתחום, וצוות ניהול ותיק ומנוסה בתחום וכו'.


אשמח לענות על שאלות נוספות ולעמוד לרשותכם.

בברכה- דדבייב ואדים מגדלי ישראל
ייזום עסקי נדל"ן ושיווק פרויקטיםכדי לצפות בתמונות גדולות של נדל"ן, לחץ על התמונה
מלון דירות סי הוטל למכירה
מכירה סי הוטל בת ים
דירה למכירה בסי הוטל בת ים
סוויטות למכירה Sea Hotel בת ים
מלון דירות סי הוטל
דירת נופש למכירה סי הוטל בת ים
סי הוטל בת ים
מלון דירות למכירה בבת-ים Sea Hotel
Sea Hotel דירה במלון
מלון דירות בת ים SEA HOTEL
תוכנית של דירת נופש סי הוטל בת ים
תוכנית דירות נופש See hotel בת ים
  • מכירה: בית מלון 1,590,000₪

    בת ים החלה מכירה דירות נופש במלון דירות SEA HOTEL שנמצא על חוף ימה של העיר בת ים. מדובר בפרויקט נדל"ן ייחודי. במסגרת הפרויקט מוצעות דירות נופש למכירה, בעיקר לאנשים שמחפשים השקעה עם תשואה גבוהה.
  • בית מלון. בת ים
סוג העסקה:*
שם שלך:*
יישוב:
e-mail שלך:*
טלפון שלך*:
הערות נוספות:
קוד אבטחה:* לרענן

* - חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית.

מגדלי ישראל בת ים בלפור 138
ליצור קשר עם סוכן.
להשאיר בקשת רכישה או השכרה.
כתבות
דירות להשכרה בטיילת בת ים דירות להשכרה בטיילת בת ים אם לגור בבת ים אז כבר בטיילת, וזאת על מנת לנצל בצורה המרבית את כל הטוב שיש לעיר בת ים להציע.
דירות להשכרה עמידר בת ים דירות להשכרה עמידר בת ים היום ניתן להשכיר דירות של עמידר, כל שיש לעשות הוא לפנות אלינו ולתת לצוות המיומן שלנו לאפשר גם לכם לשכור דירה שכזו.
דירות להשכרה במלון מרקיור בת ים דירות להשכרה במלון מרקיור בת ים רוצים להשכיר דירה ולהרגיש במלון? רוצים להשכיר דירה ולהימנע מלרהט אותה? רוצים להשכיר דירה ולהשקיף לים? כל זה אפשרי, פשוט פנו אלינו!
דירות להשכרה בבת ים לתקופות קצרות דירות להשכרה בבת ים לתקופות קצרות חיפשתם אך לא ידעתם שקיים? היום ניתן להשכיר דירה בבת ים לתקופה קצרה וללא צורך להתחייב לשנת שכירות. ניתן לשהות בעיר זמנית ובמקביל להרגיש בבית!
מגדל הים בת ים קבוצת רכישה מגדל הים בת ים קבוצת רכישה אם אתם חפצים לגור בבת ים בדירה חדשה אך במחיר שפוי, דעו שזה אפשרי וזאת הודות לקבוצת הרכישה בפרויקט מגדל הים.
שערי חליפין יציגים