פּרוֹייקטים

קבוצת רכישה על חוף ים, פרויקט סי טאוור בת ים בגוש 5026

קבוצת רכישה על חוף ים, פרויקט סי טאוור בת ים בגוש 5026

קבוצת רכישה על חוף ים, פרויקט סי טאוור בת ים בגוש 5026.

רגע לפני תחילת הבנייה באחד האזורים המבוקשים ביותר בבת-ים, זה הזמן שלכם, לנצל את "חלון ההזדמנויות" האחרון, וליהנות ממחירים מיוחדים ואטרקטיביים במסגרת המכירה המקודמת!

גוש 5026 הינו חלק מחלקה מספר 6, והוא מהווה, רצועת קרקע צמודה לחוף הים של העיר בת-ים, בדרום מערב לרחוב בן גוריון. בימים אלו, הולכת ונסגרת ההרשמה לקבוצת הרכישה להקמת בנייני מגורים משותפים במתחם בשם סי טאוור .

המגרש המיועד הינו בגודל של 20 דונם, ויתרונות הפרויקט המתוכנן על ידי קבוצת הרכישה הינם: בנייני מגורים בצמוד לחוף הים של העיר בת-ים, גישה ישירה וחופשית לחוף הרחצה, פארק רחב היקף במרכז מחתם המגורים, תשתיות עירוניות ושירותי קהילה מתקדמים, ומעל הכול: כל הדירות בפרויקט העתידי ייהנו מנוף פתוח לחוף הרחצה והפארק שיוקם במתחם.

בימים אלו, הקרקע במתחם, נמצאת בשלבים מתקדמים של פיתוח אזורי. כמו כן, כל היתרי הבנייה אושרו על ידי הגופים השונים, ובתקופה הקרובה מאוד (לאחר השלמת פיתוח הקרקע במתחם) ייכנס הפרויקט להליך מואץ של בנייה.

קבוצת "מגדלי ישראל" המלווה את המצטרפים לקבוצת הרכישה בפרויקט Sea Tower, מאפשרת גם לכם ליהנות מכל היתרונות הטמונים בהצטרפות לקבוצה, וכוללים בין היתר:
• רכישת דירה במסגרת הקבוצה בפרויקט תחסוך לכם כ-40% ממחיר דירות יד ראשונה דומות באזור
• חסכון של כ-25% ברווח היזמי של הקבלן
• מס הרכישה הוא מרכיב הקרקע בלבד!

קבוצת הרכישה המתגבשת בגוש 5026, פועלת מיומה הראשון בליווי צמוד של מיטב אנשי המקצוע הבאים: משרד עורכי דין מבכירי עורכי הדין המתמחים בתחום, מאיר מזרחי המתמחה במיסוי מקרקעין, משרד אדריכלים יסקי – מור – סיוון, יועץ מימון ופיננסים, משרד רואי חשבון מהגדולים בישראל, וצוות ניהול ותיק ומנוסה בתחום קבוצות הרכישה בישראל.

כמו כן, את קבוצת הרכישה Sea Tower מלווים הבנקים הגדולים בישראל, המעניקים מימון בנקאי של כ-70% מעלויות הבנייה בפרויקט.


הפרויקט Sea Tower מתוכנן להסתיים תוך כ- ארבע שנים, וכיום, לאחר תחילת עבודות התשתית במתחם, ואישורי המועצות והגופים השונים לתחילת הבנייה, ישנו יסוד סביר בהחלט שהבנייה שתתחיל בחודשים הקרובים תסתיים בין 18 חודשים ל-24 חודשים.

העסקאות המוצעות לכם בהצטרפות לקבוצת הרכישה, מאפשרות לכם ליהנות מדירות 4 ו-5 חדרים, כאשר על פי נתוני ואישורי התב"ע, רוכשי דירות ה-4 חדרים במסגרת קבוצת הרכישה, יהיו זכאים לקבל זכות קרקע לדירה בשטח גודל של 105 מ"ר נטו + מרפסת שמש בגודל של 10 מ"ר חניה ומחסן.
רוכשי דירות ה-5 חדרים במסגרת קבוצת הרכישה, זכאים (על פי נתוני התב"ע) לזכאות קרקע לדירה בשטח של 125 מ"ר נטו+ מרפסת שמש בגודל של 12 מ"ר חניה ומחסן.

על פי שקלול נתונים שונים של רכיב רכישת הקרקע ורכיבי הבנייה, עלות השקעה לדירת 4 חדרים נאמדת החל מ- 1.890.000 ₪, כאשר דירות חדשות בעת רכישה מקבלנים מפרויקטים שונים בסביבה, נמכרים כיום במחיר ממוצע של 2,500,000 שקלים.

ואילו דירות 5 חדרים המוצעות במסגרת קבוצות הרכישה (כולל רכיב הקרקע ורכיב הבנייה) נאמדות בסדר גודל של 2.3500.000 ₪, כאשר בפרויקטים למגורים מקבלן הנמכרים באזור, דירת 5 חדרים נעה בין 2.5 מיליון ל-3.000.000 ₪

כיום, רגע לפני תחילת הבניה במתחם, ורגע לפני עליית המחירים הן ברכיב הקרקע והן ברכיב הבנייה, זהו "חלון ההזדמנויות" האידיאלי עבורכם, להצטרף אל קבוצת הרכישה.

קבעו פגישה עוד היום עם נציגי הנדל"ן של קבוצת "מגדלי ישראל" וגם אתם תוכלו ליהנות מדירה חלומית במיקום הכי אטרקטיבי בבת-ים, וגם להרוויח את המחיר המשתלם ביותר!


אשמח לענות על שאלות נוספות ולעמוד לרשותכם.
בברכה- דדבייב ואדים מגדלי ישראל
ייזום עסקי נדל"ן ושיווק פרויקטים
מגרשים עסקים וייעוץ פיננסי
רח' בלפור 138 בת ים, טל' 03-5516036
נייד : 052-5427575


כדי לצפות בתמונות גדולות של נדל"ן, לחץ על התמונה
גוש 5026 בת-ים
דירות למכירה בפרויקט Sea Tower-2
גוש 5026 חלקה 6 בת ים דירות חדשות מקבלן
תוכנית בי-410 מאושרת בת ים
  • מכירה: דירה 4 חדר 1,890,000₪

    בת ים רגע לפני תחילת הבנייה באחד האזורים המבוקשים ביותר בבת-ים, זה הזמן שלכם, לנצל את "חלון ההזדמנויות" האחרון, וליהנות ממחירים מיוחדים ואטרקטיביים במסגרת המכירה המקודמת על הים!
  • דירה. בת ים
  • מכירה: דירה 5 חדר 2,490,000₪

    בת ים פרויקט SEA TOWER בת ים הנו פרויקט יוקרה בו מוצעות דירות למכירה של 5 חדרים ממש על הים. מדובר על שכונת מגורים חדשה וכל דירה צפויה לכלול מרפסת שמש, חניה ומחסן.
  • דירה. בת ים
סוג העסקה:*
שם שלך:*
יישוב:
e-mail שלך:*
טלפון שלך*:
הערות נוספות:
קוד אבטחה:* לרענן

* - חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית.

מגדלי ישראל בת ים בלפור 138
ליצור קשר עם סוכן.
להשאיר בקשת רכישה או השכרה.
כתבות
דירות להשכרה בטיילת בת ים דירות להשכרה בטיילת בת ים אם לגור בבת ים אז כבר בטיילת, וזאת על מנת לנצל בצורה המרבית את כל הטוב שיש לעיר בת ים להציע.
דירות להשכרה עמידר בת ים דירות להשכרה עמידר בת ים היום ניתן להשכיר דירות של עמידר, כל שיש לעשות הוא לפנות אלינו ולתת לצוות המיומן שלנו לאפשר גם לכם לשכור דירה שכזו.
דירות להשכרה במלון מרקיור בת ים דירות להשכרה במלון מרקיור בת ים רוצים להשכיר דירה ולהרגיש במלון? רוצים להשכיר דירה ולהימנע מלרהט אותה? רוצים להשכיר דירה ולהשקיף לים? כל זה אפשרי, פשוט פנו אלינו!
דירות להשכרה בבת ים לתקופות קצרות דירות להשכרה בבת ים לתקופות קצרות חיפשתם אך לא ידעתם שקיים? היום ניתן להשכיר דירה בבת ים לתקופה קצרה וללא צורך להתחייב לשנת שכירות. ניתן לשהות בעיר זמנית ובמקביל להרגיש בבית!
מגדל הים בת ים קבוצת רכישה מגדל הים בת ים קבוצת רכישה אם אתם חפצים לגור בבת ים בדירה חדשה אך במחיר שפוי, דעו שזה אפשרי וזאת הודות לקבוצת הרכישה בפרויקט מגדל הים.
שערי חליפין יציגים