פּרוֹייקטים

יזמות נדל״ן על חוף ים בת-ים בגוש 5026

יזמות נדל״ן על חוף ים בת-ים בגוש 5026

מצ"ב צילום אווירי של האזור - המדובר ברצועת קרקע צמודה לחוף הים של בת ים, והידועה כגוש 5026 חלק מחלקה 6 בדרום מערב לקצה רחוב בן גוריון. המדובר במגרש בגודל של כ- 20 דונם, עליו נתן לבנות עשרות דירות מגורים.

בהתאם לתב"ע שאושרה מחודש נובמבר 2007 וקיבלה תוקף ביום 20.03.08 (פורסם ברשומות), שמצורפת גם כן, ניתן לבנות על המגרש נשוא העסקה דנן בנייני מגורים מפוארים כמפורט להלן.

מצ"ב מסמכים על הפרויקט - צילום אווירי, כתב הצטרפות לקבוצת הרכישה, נסח טאבו של המגרש, תכנית העמדה של בנייני המגורים על המגרש, חתכי גובה של הבניינים המתוכננים, תכנית קומה אפשרית עם תכנית דירות, והדמיות שונות.

ה ע י ס ק ה

רכישת קרקע באופן מיידי – ניתן לרכוש אחת משתי אפשרויות

• קרקע לדירת 4 חדרים - רוכשים 1/12 דונם מתוך סך של 6 דונם של המגרש (בגודל של 20 דונם). המקרקעין הינם קרקע פרטית הרשומה בטאבו, כך שבסמוך לביצוע העסקה נרשמות הזכויות על שם הקונה באופן מיידי. לפי נתוני התב"ע, יהיה זכאי כל משתתף בקבוצת הרכישה לקבל זכות קרקע לדירה בשטח של 105 מ"ר נטו, וכן מרפסת שמש בגודל של כ- 10 מ"ר לפחות.

• קרקע לדירת 5 חדרים - רוכשים 1/10 דונם מתוך סך של 6 דונם של המגרש (בגודל של 20 דונם). המקרקעין הינם קרקע פרטית הרשומה בטאבו, כך שבסמוך לביצוע העסקה נרשמות הזכויות על שם הקונה באופן מיידי. לפי נתוני התב"ע, יהיה זכאי כל משתתף בקבוצת הרכישה לקבל זכות קרקע לדירה בשטח של 125 מ"ר נטו, וכן מרפסת שמש בגודל של כ- 12 מ"ר לפחות.

ייחודיות הפרויקט היינה, בניה לחוף הים של בת ים, פארק רחב היקף במרכז המגרש אשר סביבו יבנו בנייני המגורים, כל לדירות יהיה נוף הן לפארק והן לכיוון הים, תהיה גישה ישירה וחופשית לחוף הים, וכמו כן יבנו שירותי קהילתיים חדשים ומודרניים בסמוך למגרש.

לאחר ביצוע עבודות תשתית בחלקה, וכן הוצאת טבלאות האיזון בין השותפים השונים בחלקה, עבודות אשר ימשכו כ- שנתיים, ניתן יהיה להוציא התרי בניה ולאחריהם ניתן יהיה להתחיל בבניה בפועל של בנייני המגורים במסגרת הקבוצה. הליכי הבניה בפועל של הפרויקט ימשכו כשנתיים נוספות. כך שבתוך 4 שנים ממועד ההצטרפות לקבוצה ניתן יהיה לקבל את הדירה המיועדת.


היקף ההשקעה

רכישת קרקע לדירת 4 חדרים – בעלות של 1.040.000 ₪
רכישת קרקע לדירת 5 חדרים – בעלות של 1.300.000 ₪

ההשקעה ברכישת רכיב הקרקע ממומן על ידי הרוכש בהון עצמי, ובתנאי התשלום הבאים –
• במעמד החתימה על כתב ההצטרפות דמי פיקדון בסך של 180,000 ₪.
• לאחר 90 יום ייחתם הסכם שיתוף וישלים עלות הקרקע.
• יתרת התשלום ישולמו לפי קצב הבניה באמצעות בנק המלווה.

עלות רכישת הקרקע אינו כולל תשלום היטל השבחה בגין הקרקע המוערך בכ- 15 אלף $ ארה"ב ליחידת דיור. עלות הבניה של הדירה, לרבות תשלום ליועצים, אדריכלים, מהנדסים וכו', הינם בסך של כ- 1,500$ למ"ר בניה. לכל דירה תוצמד חניה ומחסן.

שיקלול הנתונים מעלה כי, סה"כ עלות ל-
דירה בת 4 חדרים תעלה לכל חבר בקבוצת הרכישה סך של כ-1.890,000 (כולל רכיב הקרקע ורכיב הבניה).

דירה בת 5 חדרים תעלה לכל חבר בקבוצת הרכישה סך של כ- 2.350.000 ש"ח (כולל רכיב הקרקע ורכיב הבניה)


הפרויקט ילווה מתחילתו ועד סופו על ידי מיטב הבנקים הגדולים בישראל וניתן יהיה לקבל מימון בנקאי של כ- 70% מעלויות הבניה.

סקר שוק של דירות דומות בסמוך לפרויקט מעלה כך :

• בפרויקט בוני התיכון נמכרת דירת 5 חד' בסך של 2.7 מיליון ₪ ודירת 4 חד' בסך של 2.4 מיליון ₪.
• בפרויקט אמירי בת ים נמכרת דירת 5 חד' בסך של 2.8 מיליון ₪ ודירת 4 חד' בסך של 2.5 מיליון ₪.
• חברת נווה גד מוכרת דירת 5 חד' החל מ- 2.9 מיליון ₪ ו-4 חד' החל מ- 2.6 מיליון ₪ .

ההצטרפות לקבוצת הרכישה תניב בחסכון של מאות אלפי ₪ ורווחיות של עשרות אחוזים!!

העסקה מלווה מיומה הראשון באופן צמוד ועקבי ע"י צוות יועצים בכיר, הכולל את משרד עורכי דין נשיץ ברנדס מבכירי עורכי הדין המתמחים בתחום, משרד עורכי דין מאיר מזרחי, המתמחה במיסוי מקרקעין, משרד אדריכלים יסקי – מור – סיוון, יועץ מימון ופיננסים, משרד רואי חשבון מהגדולים בישראל, וצוות ניהול ותיק ומנוסה בתחום וכו'.

אנו מסייעים למצטרפים בקבלת הלוואות בתנאים מועדפים ע"י הבנקאים הטובים ביותר
בנק מזרחי טפחות יעניק למצטרפים משכנתאות תוך מתן שירות במסלול ישיר אישי ו-VIP ובתנאים מועדפים (מתן ההלוואות כפוף לנוהלי הבנק).

הצטרפות לקבוצה היתרונות בהצטרפות לקבוצת הרכישה :

• רכישת הדירה בקבוצה תחסוך לקונה כ- 40% ממחיר דירה דומה אצל הקבלנים הבונים באזור.
• חסכון של כ- 25% ברווח היזמי של הקבלן.
• מס הרכישה הוא על מרכיב הקרקע בלבד.

אשמח לענות על שאלות נוספות ולעמוד לרשותכם.

בברכה- מגדלי ישראל
ייזום עסקי נדל"ן ושיווק פרויקטים
רח' בלפור 138 בת ים, טל' 03-5516036
נייד : 052-5427575
כדי לצפות בתמונות גדולות של נדל"ן, לחץ על התמונה
קבוצת רכישה בת ים
גוש 5026 חלקה 6 קבוצת רכישנ
קבוצת רכישה בטיילת בת ים
גוש 5026 חלקה 6
קבוצת רכישה טיילת בת ים
קבוצת רכישה בטיילת בת ים
קבוצת רכישה טיילת בת ים
סוג העסקה:*
שם שלך:*
יישוב:
e-mail שלך:*
טלפון שלך*:
הערות נוספות:
קוד אבטחה:* לרענן

* - חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית.

מגדלי ישראל בת ים בלפור 138
ליצור קשר עם סוכן.
להשאיר בקשת רכישה או השכרה.
כתבות
דירות להשכרה בטיילת בת ים דירות להשכרה בטיילת בת ים אם לגור בבת ים אז כבר בטיילת, וזאת על מנת לנצל בצורה המרבית את כל הטוב שיש לעיר בת ים להציע.
דירות להשכרה עמידר בת ים דירות להשכרה עמידר בת ים היום ניתן להשכיר דירות של עמידר, כל שיש לעשות הוא לפנות אלינו ולתת לצוות המיומן שלנו לאפשר גם לכם לשכור דירה שכזו.
דירות להשכרה במלון מרקיור בת ים דירות להשכרה במלון מרקיור בת ים רוצים להשכיר דירה ולהרגיש במלון? רוצים להשכיר דירה ולהימנע מלרהט אותה? רוצים להשכיר דירה ולהשקיף לים? כל זה אפשרי, פשוט פנו אלינו!
דירות להשכרה בבת ים לתקופות קצרות דירות להשכרה בבת ים לתקופות קצרות חיפשתם אך לא ידעתם שקיים? היום ניתן להשכיר דירה בבת ים לתקופה קצרה וללא צורך להתחייב לשנת שכירות. ניתן לשהות בעיר זמנית ובמקביל להרגיש בבית!
מגדל הים בת ים קבוצת רכישה מגדל הים בת ים קבוצת רכישה אם אתם חפצים לגור בבת ים בדירה חדשה אך במחיר שפוי, דעו שזה אפשרי וזאת הודות לקבוצת הרכישה בפרויקט מגדל הים.
שערי חליפין יציגים