ליווי פרויקטים של פינוי בינוי

ליווי פרויקטים של פינוי בינוי 11 ינואר 2012.

מהו פינוי בינוי?

על פי חוק התכנון והבניה ובהמלצת ועדה אשר חבריה הם נציגי משרדי הממשלה הרלוונטיים, להכריז בצו על שטח כעל מתחם לפינוי לשם בינוי, או לעיבוי באופן שתוקפו של הצו יהיה לתקופה של עד שש שנים, "כמתחם להתחדשות עירונית". כפתרון למבנים מסוכנים. מעבר להשבחת הנכס, פרויקט פינוי בינוי בראש ובראשונה נותן מענה לבעיות הקשות והמסוכנות ביותר הקיימות במבנים ישנים כיום מבנים מסוכנים ועמידות בפני רעידות אדמה במדינת ישראל.

כיצד מגדלי ישראל יוזמת פרויקטים של פינוי בינוי?

ניסיוננו וקשרינו הרבים בענף הנדל"ן המתפרס על פני למעלה מחמישה עשר שנות פעילות, מאפשרים לנו לאתר את הזדמנויות הנדל"ן החמות ביותר בתחום זה עבור יזמים המבקשים ליהנות ממסלול המיסוי המועדף. מסלול זה מבוקש בקרב היזמים ונחשב כמסלול מהיר ומזורז יותר. אנו כחברה המלווה פרויקטים של פינוי בינוי מגישים למנהל בקשה להכרה בשטח מסוים כמתחם לבינוי פינוי עפ"י סעיף 49כח לחוק מיסוי מקרקעין. הבקשה תידון בוועדה המוסמכת למתן המלצה לממשלה על הכרזת בצו על שטח המתחם כמתאים לפינוי בינוי עפ"י תקנות מיסוי מקרקעין שיש בו 24 יחידות לפחות במסלול מיסוי. כמו כן יפורסם הודעה על הפקדת תכנית, שמטרתה פינוי ובינוי במקרקעין לפי סעיף 85 לחוק התכנון והבניה, התשכ"ה-1965.

ליווי פרויקטים של פינוי בינוי – צד היזמים

ניצול הטבות החוק של פינוי בינוי מוביל יזמים רבים בישראל ומחוצה לה לנסות ולאתר את הזדמנויות הנדל"ן המובילות בתחום זה, בערי ישראל כולה ובערי המרכז בפרט. היכרותנו עם ענף הנדל"ן הישראלי בתוך תקופת החוק ובמשך שנים קודם לכניסתו לפועל, מאפשרת לנו להציע ליזמים פרויקטים רבים ומגוונים המאפשרים את ניצול הטבות החוק. עבור היזמים, אנו מספקים שירות מלא וכולל המתחיל בהחתמת הדיירים, וממשיך אל פנייה אל הרשויות לקבלת האישורים הרלוונטיים ומשם אל יציאה למכרז ובחירת הקבלן ואל ליווי הפרויקט בפועל על ליישומו. לקוחות רבים של מגדלי ישראל זכו למימוש מקסימאלי של השקעתם ולתנובות אדירות להשקעתם, תחת חסותה וליוויה האינטנסיבי, הקפדני והאחראי של מגדלי ישראל.

ליווי פרויקטים של פינוי בינוי – צד הוועדים והפרטיים

כל תושב במדינת ישראל המתגורר באזורים המוגדרים כזכאים להטבות חוק פינוי בינוי, ובהתאם למגבלות החוק והנחיותיו, יוכל לממש את הזכאות לביצוע ולמימוש פרויקט התחדשות עירונית המכונה פינוי בינוי. תושבי שכונות אלו, משכילים לעשות כאשר הם פונים אל מגדלי ישראל המתמחה בניהול ובליווי פרויקטים של פינוי בינוי, על מנת לבחון את זכאותם ולצאת אל הדרך הפתלתלה של ביצוע הפרויקט בפועל על מנת להביא פתרונות יצירתיים לטובת דיירי המתחם.

פרויקט פינוי-בינוי הינו פרויקט מורכב ומסובך במיוחד עבור דיירי המתחם. עבור אלו, אנו מעניקים סל שירותים מקיף החל מליווי צמוד ומקצועי לביצוע ומימוש זכויותיהם בפרויקט, כולל המתחיל בהחתמת הדיירים השונים במתחם המגורים הזכאי למימוש ההטבה, יציאה למכרז ובחירת ועד חזק שיבחר עו"ד מדרגה ראשונה, אדריכלי בנייה, שמאי מקרקעין, מודד מוסמך, הקבלן המתאים ביותר כלכלית ומעשית לביצוע הפרויקט בפועל.

כיצד יבוא לידי ביטוי ליווי הפרויקט בפועל?

ליווי פרויקט פינוי בינוי על ידי מגדלי ישראל יכלול בין היתר שימוש בשירותים המשפטיים השונים הנדרשים על מנת לשמור ולהגן כראוי על זכויות הדיירים והאינטרסים שלהם לביצוע הפרויקט על ידי שכירת שירותיהם של אנשי המקצוע המובילים בישראל בענף, מינוי אדריכלים מובילים ומקצועיים לביצוע תוכניות המתאר לפרויקט ולמבנים החדשים אשר יוקמו במתחם המגורים המחודש, קבלת האישורים המתאימים מהרשויות המקומיות וממשלתיות, כל אלו ללא תשלום מצד דיירי הבניין. ולבסוף – פיקוח צמוד וקפדני אחר ביצוע עבודות הבנייה בפועל עד למסירת המפתחות.

שירותי מגדלי ישראל בפרויקטים של פינוי בינוי – שקט מוביל להצלחה

בבחירה בשירותי הליווי של מגדלי ישראל בפרויקטים של פינוי בינוי, הן מצד היזמים והן מצד הדיירים, אתם זוכים לשקט ולהיעדר טרדות ודאגות עד למסירה. תנו למומחים של מגדלי ישראל לנהל עבורכם את התהליך, וזכו לתשואה מקסימאלית להשקעתכם במינימום טרדות ודאגות. צרו עוד היום קשר עם צוות ההנהלה של מגדלי ישראל, ונשמח להעניק גם לכם את השקט בדרך להצלחה.


כתבות קודמות בנושא פינוי בינוי
מגדלי ישראל בת ים בלפור 138
ליצור קשר עם סוכן.
להשאיר בקשת רכישה או השכרה.
מכירה
דירה 4 חדר 1,500,000₪ דירה 4 חדר 1,500,000₪ דירה בעלת 3 חדרים בבת ים, מעוצבת ונעימה. הדירה ממוקמת באזור שקט ועברה שיפוץ מקיף לפני 4 שנים. מוצעת למחירה במחיר של 1,500,000 ₪.
דירה 1.5 חדר 1,250,000₪ דירה 1.5 חדר 1,250,000₪ דירת נופש יפהפייה במתחם של קולוני ביץ' (Colony Beach) . הדירה משופצת וכוללת נוף מלא לים ולטיילת בת ים והיא ממוקמת במלון דירות עם בריכה, מכון כושר וספא.
דירה 2.5 חדר 1,110,000₪ דירה 2.5 חדר 1,110,000₪ אנו שמחים להציג בפניכם את האלטרנטיבה של משפרי הדיור, פרוייקט תמ''א 38 פורח בעיר בת ים ואנו מביאים בפניכם את האפשרות לקנות דירה חדשה מהקבלן בפרוייקט "פסגת שרת" בסטנדרט גבוה בכל הגדלים מ 2.5 חד' ועד 5 חד' פנטהוס.
דירה 5 חדר 2,400,000₪ דירה 5 חדר 2,400,000₪ דירה למכירה בבת ים בפרויקט Sea Park בוני התיכון. דירת 5 חדרים בעלת עיצוב ייחודי, חדרים מרווחים וכל מה שמשפחה זקוקה לו כדי לחיות נכון וברמה הגבוהה ביותר. לחצו כאן ותוכלו לקבל יותר פרטים על הדירה ועל מה שהיא מציעה לכם.
דירת גן 5 חדר 2,700,000₪ דירת גן 5 חדר 2,700,000₪ דירת גן מדהימה למכירה בעיר בת ים. הדירה הינה בעלת 5 חדרים, גדולה ומרווחת ומעוצבת בעיצוב יוקרתי ומרשים במיוחד למגורים באיכות חיים שאין דומה לה. לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים על הדירה.
דירה 4 חדר 1,890,000₪ דירה 4 חדר 1,890,000₪ רגע לפני תחילת הבנייה באחד האזורים המבוקשים ביותר בבת-ים, זה הזמן שלכם, לנצל את "חלון ההזדמנויות" האחרון, וליהנות ממחירים מיוחדים ואטרקטיביים במסגרת המכירה המקודמת על הים!
דירה 5 חדר 2,490,000₪ דירה 5 חדר 2,490,000₪ פרויקט SEA TOWER בת ים הנו פרויקט יוקרה בו מוצעות דירות למכירה של 5 חדרים ממש על הים. מדובר על שכונת מגורים חדשה וכל דירה צפויה לכלול מרפסת שמש, חניה ומחסן.
דירה 3 חדר 1,350,000₪ דירה 3 חדר 1,350,000₪ דירה למכירה בבת ים ברחוב גבעתי בקומה ראשונה, במחיר מצוין. הדירה מתאימה במיוחד לזוגות צעירים שמחפשים דירה באזור המרכז או לכאלו שמחפשים דירה להשקעה במחיר טוב עם תשואה נאה בהמשך.
דירה 3.5 חדר 1,320,000₪ דירה 3.5 חדר 1,320,000₪ דירה למכירה בבת ים במחיר טוב ושפוי. זוהי דירה של 3.5 חדרים בגודל של 100 מ"ר. ללא ספק מדובר על מציאה של ממש בעיר שהופכת להיות אטרקטיבית מאוד.
בית מלון 1,590,000₪ בית מלון 1,590,000₪ החלה מכירה דירות נופש במלון דירות SEA HOTEL שנמצא על חוף ימה של העיר בת ים. מדובר בפרויקט נדל"ן ייחודי. במסגרת הפרויקט מוצעות דירות נופש למכירה, בעיקר לאנשים שמחפשים השקעה עם תשואה גבוהה.
דירה 2 חדר 950,000₪ דירה 2 חדר 950,000₪ דירה למכירה במלון דירות קולוני ביץ' בת ים בבניין של שלוש עשרה קומות כאשר הדירה ממוקמות בקומה שבע. הדירה עצמה מאובזרת וניתן להשקיף ממנה אל חוף הים המדהים של בת ים והיא כוללת גם מרפסת שמש.